Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Ville Vänskä – Joensuu, Kuopio

Ville Vänskä

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Aleksi Rautiainen – Joensuu

Aleksi Rautiainen

Toimistopäällikkö
Rakennesuunnittelija, DI
043 218 0295
aleksi.rautiainen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Marko Holopainen – Joensuu

Marko Holopainen

Projektipäällikkö, RI (Amk)
Korjausrakentaminen
043 218 0294
marko.holopainen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Pekka Laakkonen – Joensuu

Pekka Laakkonen

Projektipäällikkö
Rakennesuunnittelija, DI
050 353 0649
pekka.laakkonen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Mikko Eronen – Joensuu

Mikko Eronen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
043 218 0293
mikko.eronen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Henri Kananen – Joensuu

Henri Kananen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
050 452 1554
henri.kananen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Mika Mustonen – Joensuu

Mika Mustonen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
043 218 0291
mika.mustonen@karrak.fi

karrak-ville

Ville Lipponen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
050 357 6075
ville.lipponen@karrak.fi

jaakko-mehtonen

Jaakko Mehtonen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
043 218 0725
jaakko.mehtonen@karrak.fi

Miika-Pietarinen

Miika Pietarinen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
050 518 5939
miika.pietarinen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Tiina Simpura – Joensuu

Tiina Simpura

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
äitiyslomalla
050 478 3385
tiina.simpura@karrak.fi