Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Ville Vänskä – Joensuu, Kuopio

Ville Vänskä

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Timo Pirinen – Joensuu

Timo Pirinen

Projektipäällikkö, RI
050 564 1631
timo.pirinen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Mikko Simpura – Joensuu

Mikko Simpura

Projektipäällikkö, RI (Amk)
043 218 0292
mikko.simpura@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Marko Holopainen – Joensuu

Marko Holopainen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
043 218 0294
marko.holopainen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Mikko Eronen – Joensuu

Mikko Eronen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
043 218 0293
mikko.eronen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Aleksi Rautiainen – Joensuu

Aleksi Rautiainen

Rakennesuunnittelija, DI
043 218 0295
aleksi.rautiainen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Tiina Simpura – Joensuu

Tiina Simpura

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
043 218 0725
tiina.simpura@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Pekka Laakkonen – Joensuu

Pekka Laakkonen

Rakennesuunnittelija, DI
050 353 0649
pekka.laakkonen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Henri Kananen – Joensuu

Henri Kananen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
050 452 1554
henri.kananen@karrak.fi

Suunnitteluryhmä Karrak Oy – Mika Mustonen – Joensuu

Mika Mustonen

Rakennesuunnittelija, RI (Amk)
043 218 0291
mika.mustonen@karrak.fi