Referenssit

Julkiset kohteet Joensuun kaupunki, Marjala-Talo, rakennesuunnittelu, RAK, 1999 – 2000 As Oy Pankkitalo Joensuu, parvekekorjaus, RAK, 2000 – 2001 Liperin kunta, kalasatama, RAK, 2000 – 2002 Liperin kunta, Jyrin liikuntahalli, peruskorjaus, RAK, 2000 – 2003 Liperin kunta, ylä-aste ja lukio, peruskorjaus, RAK, 2000 – 2003 Senaatti Kiinteistöt, Joensuun yliopisto Savonlinna, peruskorjaus, RAK, 11720 brm2, 2000…

Details

Kuopio

Ville Vänskä Toimitusjohtaja 0400 156 511 ville.vanska@karrak.fi Jukka Timonen Projektipäälliikkö, RI 0440 672 678 jukka.timonen@karrak.fi Petri Paunonen Rakennussuunnittelija, RI 050 565 1671 petri.paunonen@karrak.fi Einari Tossavainen Suunnitteluassistentti 050 563 2669 einari.tossavainen@karrak.fi

Details

Joensuu

Ville Vänskä Toimitusjohtaja 0400 156 511 ville.vanska@karrak.fi Timo Pirinen Projektipäällikkö, RI 050 564 1631 timo.pirinen@karrak.fi Mikko Simpura Projektipäällikkö, RI (Amk) 043 218 0292 mikko.simpura@karrak.fi Marko Holopainen Rakennesuunnittelija, RI (Amk) 043 218 0294 marko.holopainen@karrak.fi Mikko Eronen Rakennesuunnittelija, RI (Amk) 043 218 0293 mikko.eronen@karrak.fi Aleksi Rautiainen Rakennesuunnittelija, DI 043 218 0295 aleksi.rautiainen@karrak.fi Tiina Simpura Rakennesuunnittelija, RI (Amk)…

Details

Etusivu

Suunnitteluryhmä Karrak Oy pähkinänkuoressa Suunnitteluryhmä Karrak Oy on Joensuussa ja Kuopiossa toimiva rakennusalan suunnittelutoimisto. Yhtiön palveluksessa on 14 asiantuntijaa. Joensuun toimisto on suuntautunut pääosin rakennesuunnitteluun ja Kuopion toimisto rakennussuunnitteluun. Toimistot täydentävät toisiaan ja toimivat keskenään tiiviissä yhteistyössä. Kokemusta omaava, mutta nuorekas henkilöstömme hallitsee nykyaikaiset ohjelmistot ja toimintatavat. Toiminta-ajatuksenamme on palvella asiakasta kokonaisvaltaisesti ja toimia rakennushankkeen…

Details